Przymusowe leczenie psychiatryczne. Jak się ucisza Targetów.

Większość Targetów niestety zna te miny osób, kiedy odważą się komuś opowiedzieć co im się przytrafiło. Jednak sam brak wiary to nie wszystko. Głównym problemem na jaki są narażeni Targeci, którzy odważą się głośno opowiedzieć swoją historię to wyśmiewanie i sugestie choroby psychicznej. Jeśli jest to tylko sugestia, zwłaszcza jeśli wysnuwają takową troskliwie najbliżsi, ale jeśli jest to groźba przymusowego „leczenia” psychiatrycznego – to już groźba.

Nasuwa się tu myśl, czy nadal żyjemy w średniowieczu? W czasach kiedy za niekonwencjonalne myślenie groziło spalenie na stosie? Choć nie można generalizować, bo niektórym chorym taka wizyta może pomóc, to jednak wielu świadomych działaczy, pracowników służb, bardzo dobrze wie, że psychiatria od dawna jest narzędziem służb specjalnych do dyskredytowania celów. W rękach psychopatów psychiatria i leki tam wykorzystywane mogą służyć jako współczesne palenie na stosie umysłów niewygodnych świadków.

Niestety w obecnych czasach łatwiej szydzić niż zmusić kogoś do przeczytania paru ogólnodostępnych źródeł, które bardzo łatwo mogą zmienić podglądy niedowiarków. Jednak sprawna dezinformacja i manipulacja potrzeb społeczeństwa pozwala na bandyckie procedery ignorowania praw obywateli, którzy stali się ofiarami nękań wpływowych osób.

Wpis ten chciałbym odnieść do obecnej sytuacji, jednej odważnej Targetki, która odważyła się opowiedzieć o swojej okropnej sytuacji. Mowa o Annie Karp z którą przeprowadziłem wywiad na kanale Mind Wars PL na YouTube.

Przypadek ten doskonale wpasowuje się do tego o czym powyżej napisałem. Anna opowiedziała jak stała się ofiarą zorganizowanego prześladowania, tzw gang stalking’u i powiązanym z tym zjawiskiem elektronicznego nękania.

Jej historia nie odbiega od schematu programu jakiemu są poddawani tzw Targeci. Wszystko o czym mówi, można wytłumaczyć w odniesieniu do objawów innych ofiar elektronicznych tortur.

Jednym z takich schematów, jest przekonanie Targetów, że w ich nękaniu biorą udział osoby z jej otoczenia. Niemal 100% TI (Targeted Individuals) uważa, że w całym procederze biorą udział sąsiedzi. Choć jest to trudne do zrozumienia, jak osoby z którymi zazwyczaj żyło się w zgodzie, mogą teraz robić nam takie rzeczy. A jednak, jeśli wniknąć w metody służb specjalnych, można szybko zrozumieć jak werbuje się takie osoby i jak często są one istotnym, nieodłącznym elementem procederu nękania przez służby specjalne.

Tak samo historia Anny Karp nie różni się w tym przypadku. Tak jak cała reszta Targetów NA CAŁYM ŚWIECIE, skarży się ona, iż jej sąsiedzi wykonują wobec niej wrogie, dziwne działania, zsynchronizowane z jej życiem.

Skupie się tu jednak na tym co się stało po tym jak Anna odważyła się głośno o tym powiedzieć.

Otóż sprawcą nękań po wywiadzie stała się rzekomo Anna. jej sąsiedzi zgłosili, iż to ona rzekomo ich nęka. Taką informację usłyszała Anna od swoich sąsiadów i lokalnej policji.  Choć po moich namowach Anna zdecydowała się zgłosić swoją sytuację na policję, a jej sąsiedzi podobno wtedy wycofali swoje zgłoszenie, to jednak nie był to koniec. Jakiś czas później Anna dowiedziała się, że miejscowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Harasiukach, zgłosił do sądu o zmuszenie Anny do przymusowego leczenia psychiatrycznego…

Oczywiście Anna Karp z którą jesteśmy cały czas w kontakcie poinformowała nas o tym. Ustanowiono datę sprawy sądowej, która ma zadecydować czy Anna zostanie skierowana na takie przymusowe leczenie. Rozprawa ma się odbyć za parę dni 26 września.

Oczywiście Mind Wars PL oraz Stowarzyszenie STOPZET, a także główna sygnalistka kontroli umysłu w Polsce – Ewa Pawela, wspieramy Annę Karp. Postanowiliśmy nie patrzeć biernie na bandyckie metody uciszania ofiar nękań. Wszyscy wystosowaliśmy odpowiednie pisma w sprawie Anny Karp, które wysłaliśmy tradycyjną pocztą zarówno do Ośrodka Pomocy Społecznej w Harasiukach oraz do Sądu Rejonowego w Nisku, gdzie ma się odbyć rozprawa w sprawie leczenia Anny.

Zapraszam do zapoznania się z treścią listów które otrzymał OPS w Harasiukach i Sąd Rejonowy w Nisku:


 

List od Mind Wars PL do Sądu Rejonowego w Nisku i do OPS w Harasiukach:

Zwracam się do Was ponieważ niepokoi mnie bardzo to w jaki sposób zamierzają Państwo potraktować Annę Karp. Jestem autorem wywiadu z Anną Karp oraz jednym z właścicieli kanału MIND WARS. Pragę zatem zabrać głos w tej sprawie.

Jako że sam jestem tzw. targeted individual, czyli ofiarą gang stalkingu i elektronicznego nękania nieustannie od ponad siedmiu lat, po zapoznaniu się z sytuacją Anny Karp, mogę jasno stwierdzić, że objawy jakie ona opisuje także świadczą o tym, że jest ona jedną z ofiar tych okrutnych tortur.

Niestety opierając się wyłącznie na opisie naszych doświadczeń jako target, większość słuchaczy traktuje to jako objawy choroby psychicznej. Nie jest to czymś przypadkowym, ponieważ strategia prześladowań TI (Targeted Individuals) jak i technologia wykorzystywana podczas tych tortur, ma także dodatkowo imitować objawy choroby psychicznej. Ma to na celu zdyskredytować ofiarę, tak ażeby dodatkowo nie mogła ona uzyskać pomocy ze strony służb i państwa.

Najgorsze co można w tej sytuacji zrobić, to zmusić taką osobę do przymusowego leczenia w szpitalu psychiatrycznym. Proszę się zastanowić jakie efekty może przynieść leczenie tak inwazyjnymi lekami psychotropowymi dla zdrowego mózgu. Czy Wy państwo chcielibyście faszerować się takimi lekami, kiedy wiecie, że jesteście zdrowi. Uszkadzają one na stale zdrowy mózg.

Wracając do tematu relacji jakimi się dzieli Anna Karp na kanale Mind Wars. Zastanówcie się proszę co byście zrobili w jej sytuacji, kiedy nieustannie torturowana, sama z problemem, pozbawiona wsparcia i ochrony służb, jest bezradna wobec okrutnych tortur jakie stosują wobec niej oprawcy.

Wszystkie objawy jakie opisuje Anna Karp są schematami jakich doznają niemal wszyscy targeci. Warto przypomnieć, że takie same objawy relacjonują ofiary gang stalkingu na całym świecie. Sam jestem w kontakcie z wieloma stowarzyszeniami targetów na całym świecie. Schematy nękania i objawy ofiar niemal identycznie pokrywają się u wszystkich.

Istotne dla tej sprawy jest to, że praktycznie 100% targetów skarży się, że w ich nękaniu biorą udział sąsiedzi. Potwierdza to fakt, że Anna Karp jest najprawdopodobniej ofiarą gang stalkingu, którego częścią są elektroniczne tortury za pomocą najnowszych technologii. Oczywiście, ważne jest zrozumienie tematu. Jeśli sąsiedzi biorą udział w nękaniu ofiary (najczęściej poprzez zorganizowane prześladowanie), nie znaczy to że są oni właścicielami technologii do elektronicznego nękania. Jest to technologia wojskowa i wątpliwe jest, aby cywile posiadały taką broń, bez zgody i udostępnienia im jej poprzez odpowiednie służby.

Objawy które opisała Anna Karp w swoim wywiadzie, wskazują wprost na te technologie. Są to nieludzkie metody i technologie okrutnego torturowania człowieka. Potrafią oni zadawać straszny ból, męczyć fizycznie, łamać psychikę na wiele okrutnych sposobów, jakie dla osoby która tego nie doświadcza, są niepojętne i niemożliwe do uwierzenia.

Dzięki mojej współpracy z wieloma aktywistami TI na całym świecie oraz pomocy specjalistów w dziedzinie technologii wpływania na ludzki umysł, jestem w stanie lepiej zrozumieć problem jaki dotyczy Anny Karp, ale także mnie samego, setek Polaków oraz setek tysięcy ludzi na całym świecie, tzw targeted individuals.

Dla lepszego zrozumienia, uczciwych ludzi odsyłam tutaj do największego specjalisty w tym temacie,  dr Roberta Duncana, którego książki, wywiady i specjalistyczna wiedza pozwalają zrozumieć z czym ma do czynienia każdy target, czyli także Annie Karp.

Zatem czy pomoc Annie Karp powinna polegać na zmuszaniu ją do zażywania szkodliwych leków. Wiemy już z relacji wielu targetów, a także wiem to ja z własnego doświadczenia, że leki psychotropowe nie pomagają ofiarom gang stalkingu i elektronicznego nękania. Co gorsza, niszczą zdrowie zdrowego człowieka i osłabiają umysł. Przyczynia się do tego, że ofiara taka nie może się bronić przed elektronicznymi atakami, a oprawcy wówczas mogą łatwiej złamać taką osobę i zniszczyć jej psychikę.

Technologie wykorzystywane podczas tych nieludzkich tortur targetów są tak nowoczesne, że niestety osoba która nie chce zapoznać się informacjami o skrywanych technologiach, najnowszych badaniach naukowych, nie będzie w stanie pojąc jak to możliwe.

Dlatego jeśli chcą państwo podejść rzetelnie do tematu, proszę odnieść się do wielu źródeł odnośnie zjawiska gang stalkingu i elektronicznego nękania (electronic harassment). Warto także zamiast psychiatrów, zapytać techników wojskowych, policjantów zajmujących się przestępczością zorganizowaną i cyber technologiczną, o istnienie takich technologii. Oczywiście jeśli będziemy mogli liczyć na szczerą odpowiedź. Osobiście wiem, że w Polsce zarówno MON nie zaprzecza istnieniu tej technologii jak i niektórzy z policji mają świadomość istnienia takich technologii.

Jeśli zatem nie chcą Państwo skazać ofiary strasznych tortur na dodatkowe cierpienia, proszę zastanowić się nad zeznaniami Anny Karp. Sytuacja jaką opisuje Anna Karp pokrywa się z schematami innych ofiar gang stalkingu i elektronicznych tortur. Zamiast badać psychiatrycznie powinno się zbadać sytuację Anny Karp i zachowań jakie wobec niej stosują jej sąsiedzi.

Z uszanowaniem,
Sławomir WiktorList od Ewy Paweli do Sądu Rejonowego w Nisku:

 

Wysoki Sądzie,

Dnia 26 września br Sąd Rejonowy w Nisku ma rozpatrywać wniosek Ośrodka Pomocy Społecznej w Harasiukach o przymusowe leczenie ich podopiecznej Pani Anny Karp.

Poinformowana o tej rozprawie przez podsądną a także przez kolegów ze Stowarzyszenia Stopzet – Stop zorganizowanym elektronicznym torturom, którego członkiem jest także Pani Karp, pragnę wzbogacić wiedzę Sądu o informacje niezbędne do prawidłowego rozeznania tej sprawy.

https://www.youtube.com/watch?v=00-zYbI_85I&list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW&t=25s&index=3

Od ponad czterech lat na antenie wrocławskiej niezależnej telewizji internetowej NTV monitoruję i relacjonuję problem skrytego elektronicznego nękania czyli kontroli umysłu. W tym czasie wyemitowaliśmy 120 programów analizujących różne aspekty tego zjawiska i wspólnie z obrońcami praw człowieka  z praktycznie całego świata podjęliśmy zdecydowaną walkę z tym haniebnym procederem wykorzystującym niczego nie podejrzewających, przypadkowo wybranych cywili do testowania najnowszych technologii wojskowych mających za cel kontrolowanie całych populacji i zdalne manipulowanie ich fizjologią, emocjami oraz procesami kognitywnymi.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW

Zapoznanie się z tym materiałem filmowym pozwoli sądowi zrozumieć mechanizmy i metody tych nielegalnych eksperymentów na ludziach oraz sprawiedliwie ocenić zachowania i wypowiedzi Pani Karp.

Szczególnej uwadze Sądu chcę polecić wywiad przeprowadzony przez redaktora Zagórskiego z największym światowym autorytetem w tych kwestiach dr Robertem Duncanem, który zanim zdał sobie sprawę z ogromu cierpienia zadawanego „ludzkim królikom doświadczalnym” w ramach tajnych, czarnych programów CIA i Departamentu Obrony USA, aktywnie uczestniczył w ich opracowywaniu. Obecnie stara się pomagać swoim byłym ofiarom i w tym celu opracował aneks w sprawie kontroli umysłu dla Senackiej Komisji Śledczej  badającej nadużycia amerykańskich agencji rządowych. Warto wiedzieć, że od czasu ujawnienia zbrodniczego programu MKultra, co wiązało się z ogromnym skandalem i wielomilionowymi odszkodowaniami dla setek amerykańskich i kanadyjskich ofiar, CIA i Departament Obrony zlecają przeprowadzanie tego typu ryzykownych eksperymentów sprzymierzonym służbom specjalnym z innych krajów NATO. Po wysłuchaniu świadectwa dr Duncana nie będzie z pewnością już wątpliwości jak zakwalifikować przypadek Pani Anny Karp. Niestety wszystko wskazuje na to, że nasz kraj uczestniczy w tych eksperymentach, gdyż relacji niemal identycznych z  jej wywiadem dla Mind Wars wysłuchaliśmy i nagraliśmy w NTV co niemiara.

https://www.youtube.com/watch?v=Vy8TvtOgEBU&index=5&list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW

W tym samym programie zatytułowanym III Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu można także wysłuchać wypowiedzi innych wybitnych weteranów amerykańskich służb wywiadowczych ( CIA, NSA, DoD), którzy dzięki poparciu aktualnej administracji DonaldaTrumpa domagają się natychmiastowego zaprzestania tych eksperymentów a przede wszystkim ukarania winnych ich przeprowadzania na całym świecie.

Ufam, że uważna analiza załączonych materiałów pozwoli na jak najszybsze oddalenie wniosku Ośrodka Pomocy Społecznej w Harasiukach o przymusowe leczenie psychiatryczne Pani Karp. Wyrok skazujący byłby nie tylko po ludzku niesprawiedliwy, byłby także kompromitujący dla naszego wymiaru sprawiedliwości.

Wiele wskazuje na to, że czasy bezkarności w bezdotykowym torturowaniu niewinnych ludzi definitywnie się kończą a nadchodzi czas rozliczeń. Obowiązujący bowiem w całym cywilizowanym świecie Protokół Norymberski zakazuje nie tylko wszelakich form tortur, ale także kwalifikuje wszystkie eksperymenty na ludziach bez ich formalnej zgody jako ludobójstwo, czyli zbrodnię nie podlegającą przedawnieniu.

https://www.youtube.com/watch?v=4had3ubL0nU&t=10s

Łączę wyrazy szacunku,
Ewa Pawela – sygnalistka kontroli umysłu na antenie NTVList od Ewy Paweli do OPS w Harasiukach:

Szanowni Państwo,

w związku z wnioskiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Harasiukach o rozpatrzenie przez Sąd Rejonowy w Nisku zasadności skierowania mieszkanki Harasiuk, Pani Anny Karp, na przymusowe leczenie psychiatryczne – decyzji podjętej tylko na podstawie wywiadu środowiskowego oraz pobieżnej siłą rzeczy analizy programu nagranego przez nią dla kanału internetowego Mind Wars,  pragnę zwrócić Państwa uwagę na  kontekst całego wydarzenia a także na konsekwencje, jakie ewentualny wyrok skazujący może mieć nie tylko dla podsądnej, ale również dla społecznej oceny pracy ośrodka i samego sądu.

Problem elektronicznego nękania, z jakim boryka się Pani Anna Karp jest wyjątkowo złożony a w dodatku wszelkie informacje na temat możliwości zdalnego oddziaływania promieniowaniem elektromagnetycznym czy infradźwiękowym na system nerwowy człowieka są na całym świecie utajniane przez różne agencje wojskowe czy wywiadowcze, które w sposób całkowicie nielegalny i cyniczny wykorzystują bezbronną ludność cywilną do testowania najnowszych technologii wojskowych w zakresie tzw. broni psychotronicznych czy technotronicznych.

Świadomość tych uwarunkowań pozwala mi ufać, iż tylko nieznajomość tej tematyki motywowała Państwa do złożenia podobnego wniosku, mogącego skutkować całkowicie nieuzasadnionym zamknięciem zdrowego obywatela w szpitalu psychiatrycznym. Dlatego spieszę wypełnić tę lukę dostarczając niezbędnej porcji informacji.

Poniżej znajdziecie Państwo linki do playlisty z 120 programami wyemitowanymi przez niezależną telewizję internetową NTV, gdzie zdalne elektroniczne nękanie czy tzw. kontrola umysłu omawiane jest przez dziennikarzy, obrońców praw człowieka czy naukowców z całego świata jak również relacjonowane przez liczne polskie i zagraniczne ofiary tego barbarzyńskiego procederu.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW

Żywię nadzieję, że zapoznanie się z tym materiałem pomoże Państwu zrozumieć, że przypadek Pani Karp jest wręcz standardowy, że niczego nie zmyśla a jej podejrzenia względem sąsiadów mogą okazać się całkowicie uzasadnione. O powszechnej praktyce angażowania sąsiadów do monitorowania ofiar kontroli umysłu oraz konieczności instalowania specjalnej aparatury w pobliżu ich domów mówi wprost w wywiadzie z redaktorem Zagórskim największy światowy autorytet w tej dziedzinie, dr Robert Duncan, współpracujący uprzednio przy opracowywaniu tych tajnych programów z CIA, amerykańskim Departamentem Obrony czy Departamentem Sprawiedliwości.

https://www.youtube.com/watch?v=Vy8TvtOgEBU&index=5&list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW

Mówią o tym także z całą stanowczością inni weterani amerykańskich służb specjalnych, którzy obecnie przy wsparciu administracji Donalda Trumpa zapowiadają jak najszybsze ukrócenie tych nieludzkich praktyk graniczących z ludobójstwem i ukaranie winnych, gdziekolwiek na świecie się znajdują.

https://www.youtube.com/watch?v=4had3ubL0nU&t=10s

Proszę pamiętać, że w tak skomplikowanych kwestiach jak nielegalne eksperymenty na ludziach w zakresie syntetycznej telepatii czy interfejsu mózg-komputer niewiedza nie jest jeszcze grzechem czy błędem, ale świadoma odmowa zapoznania się z faktami w całej ich rozciągłości czyli ich ignorowanie – już zdecydowanie tak.

Sądzę, że w zaistniałej sytuacji najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu wycofanie wniosku Ośrodka Opieki Społecznej w Harasiukach o skierowanie Anny Karp na przymusowe leczenie psychiatryczne, co oszczędziłoby sądowi bardzo trudnego i ryzykownego orzekania.

W nadziei, że podejmiecie Państwo właściwe decyzje dotyczące losu członkini Stowarzyszenia STOPZET – Stop zorganizowanym elektronicznym torturom, pozostaję do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o uzupełnienie podanych powyżej informacji.

https://www.youtube.com/watch?v=00-zYbI_85I&list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW&t=25s&index=3

Łączę wyrazy szacunku,
Ewa Pawela – sygnalistka kontroli umysłu na antenie NTV


 

List od Stowarzyszenia STOPZET do OPS w Harasiukach i do Sadu Rejonowego w Nisku:

Pani Anna Karp zamieszkała w Harasiukach,  jest członkiem naszego stowarzyszenia STOPZET – Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, które zrzesza ofiary gang stalkingu i elektronicznego nękania. Około 80 osób, które wcześniej zupełnie się nie znały, opisuje w szczegółach bardzo podobne, nietypowe, a wręcz nienaturalne doświadczenia.

Problem zdalnego elektronicznego nękania jest ogólnoświatowy. W wyniku rozwoju nowoczesnych technologii wojskowych w zakresie kontroli umysłu człowieka dochodzi do wielu nadużyć. Ponieważ o badaniach tych nie informuje się otwarcie społeczeństwa, większość ludzi (w tym też lekarzy) nie ma pojęcia, do jakiego stopnia możliwe jest manipulowanie zachowaniem człowieka wbrew jego woli. Łatwo jest człowiekiem manipulować, a także zniszczyć mu reputację.

Wiedza na ten temat jest dostępna głównie w internecie, ale również w literaturze przedmiotu.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z:

1. Programami w niezależnej telewizji internetowej NTV na temat kontroli umysłu, głównie z sygnalistką kontroli umysłu Panią Ewą Pawelą, ale także ze sprawozdaniami z międzynarodowych dni walki z kontrolą umysłu.

Playlista Mind Control:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW

Obchody Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu:

https://www.youtube.com/watch?v=GFKwRMgAhJY

https://www.youtube.com/playlist?list=PLeHAPs-QKbkA0Opq4phCDoryqum85Kfky

https://www.youtube.com/watch?v=Vy8TvtOgEBU&t=21s&list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW&index=4

2. Książką Pani Rauni Kilde, lekarza trzech specjalizacji, która przez kilkadziesiąt lat badała fenomen kontroli umysłu, brała udział w międzynarodowych konferencjach i w swojej książce: „Jasne światło w ciemności tunelu” opisuje bardzo dokładnie, jak nowoczesne technologie wykorzystywane są do manipulowania zachowaniem człowieka, a przy tym powołuje się na liczne, oficjalne dokumenty w tym zakresie.

3. Książką Pana Jima Keitha, encyklopedią kontroli umysłu „Mind control world control”.

4. Materiałami znajdującymi się na stronie internetowej naszego Stowarzyszenia www.stopzet.org

5. Programem Ministra Nauki i Szkolnictwa w ramach NCBiR z 2014 roku obejmującego badanie wpływu fal elektromagnetycznych jako współczesnej broni nieśmiercionośnej w oparciu o wiązki energii skierowanej(link na naszej stronie).

https://www.ncbr.gov.pl/fileadmin/user_upload/import/tt_content/files/zalozenia_energia_2014.pdf

http://www.wat.edu.pl/aktualnosci/bron-skierowanej-energii-podsumowanie-wynikow-programu-strategicznego/

Niektóre urządzenia emitujące fale elektromagnetyczne i wprowadzające człowieka w odmienny stan świadomości są dzisiaj dostępne na stronach internetowych i mogą być zakupione nawet przez przestępców i użyte przeciwko niewinnym ludziom, aby odebrać im zdrowie czy majątek. Docierają do nas sygnały z całej Polski, że sytuacje nękania analogiczne do historii Pani Anny mają coraz częściej miejsce w stosunku do osób starszych i samotnych, co nakłada na nas wszystkich obowiązek szczególnie starannego badania każdego zgłoszonego przypadku.

Dlatego, mając głęboką ufność w szczerość Państwa intencji, w imieniu naszego Stowarzyszenia apeluję o niedokładanie dodatkowych cierpień człowiekowi, którego bezpieczeństwo już zostało pogwałcone. Tym bardziej, że poddawanie przymusowemu leczeniu psychiatrycznemu osoby zdrowej, nie tylko jej w niczym nie pomoże, ale wręcz zaszkodzi.

Nasze stowarzyszenie znajduje się w kontakcie z ofiarami tych technologii na całym świecie. Problem jest globalny, dlatego wielką krzywdą byłoby powierzchowne zaklasyfikowanie objawów, a zwłaszcza samych treści wypowiedzi ofiar, do zaburzeń psychicznych. Proszę się postawić na miejscu osoby nękanej i wraz z nami stanąć po stronie człowieka udręczonego, a nie przeciwko niemu. Dzięki takiej postawie wszyscy budujemy lepszy świat, w którym prawa człowieka są szanowane i przestrzegane, dla dobra ogółu i jednostki.

Z poważaniem,
Zofia Filipiak
Prezes Stowarzyszenia StopzetSytuacja Anny Karp jest dla mnie bardzo kluczowym momentem, który może pokazać czy jako ofiary zorganizowanego prześladowania i elektronicznych tortur, mamy jeszcze jakieś prawa w Polsce.

Dlatego chciałbym prosić wszystkich Polskich Targetów, aby się aktywnie zaangażowali w nagłaśnianie sprawy skierowania na przymusowe leczenie psychiatryczne Anny Karp.

Wynik tej sprawy może dla wielu Targetów w Polsce być decydujący o tym, czy jako ofiary tych tortur powinniśmy się bronić, nagłaśniać nasz problem, czy jednak dać im przyzwolenie aby bezkarnie kontynuować niszczenie życia dobrym ludziom.


Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą kim jest Anna Karp i nie znają jej sytuacji, zachęcam do zapoznania się z jej wywiadem na Mind Wars PL:

 


Autor: Sławek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s